هر کسی می تونه تو اجرا بهتر بشه و هیچ شکی تو این موضوع نیست .  اتفاقا ما تو تیممون دو نفر داریم که تحصیل کرده و مدرس بازیگری ان و شما رو بازیگردانی میکنن .

ولی اگر شما یک برند هستین و هنوز چهره خودتون رو استخدام نکردین ، اجازه بدین با هم پیداش کنیم. البته می تونین از نیروهای فعلی خودتون استفاده کنین .
ما تو سیف استودیو ماه هاست فراخوان میدیم و تونستیم تو این مدت از بازیگرها ( یا مجری یا چهره یا هر چی شما دوست دارین صدا کنین) مختلفی تست بگیریم و براتون این تست ها رو تو سایت قرار بدیم.

ما تو صفحه شخصی هر بازیگر نوشتیم به نظر ما برای چه کاری مناسب ترند.   

​​​​​​​شما هم می تونین ببینین و اگر تمایل به همکاری داشتین ، کار رو با اون فرد شروع کنین.

تمرین برای اجرای شما / اجرا توسط ما

اولش بگیم تجهیزات و امکانات فرشته نجات هیچ کس نیست ... حتی تکنیک هم به نظر ما اونقدر که متن و محتوا اهمیت داره ، مهم نیست .

تو یک پست جداگانه باهاتون در مورد اینکه کیفیت کمک می کنه حرف زدیم .

چیزی که از  گرون بودن تجهیزات مهم تره ، تناسبش با کاریه که میخوایم انجام بدیم پس برای اهل فن مثال میزنیم

دوربین کنون 5D مارک iv یک DSLR   فول فریمه و برای عکاسی عالیه و قیمتش حدودا 54 میلیونه اما به کار تصویربردار نمیاد . اگر چه فیلمبرداریش هم خیلی قویه اما تصویربرداریش به خوبی Fuji Xt3   نیست با این که اون دوربین فقط 35 میلیونه !

یا مثلا سونی A7Siii تو فیلمبرداری عالیه ( البته 85 میلیون تومن قیمتشه ) اما تو عکس برداری اصلا با سوتی A7Riv قابل مقایسه نیست.

ما چون عمده کارمون فیلمبرداریه از دوربین بلک مجیک 6k  استفاده می کنیم چون 13.5 استاپ دامنه پویا (Dynamic Range)  داره و تصاویر رو به صورت 12 بیت رنگی و خام ضبط می کنه و از نظر تکنولوژی رنگ بسیار به سیستم رنگی متعارف سینمایی و رنگهای دوربینهای Arri alexa   نزدیکه .
​​​​​​​
برای دوربین دوم هم از Fuji Xt30  استفاده میکنیم چون تکنولوژی رنگ فوجی رو خیلی می پسندیم و سایز این دوربین مناسبه.

از نظز لنز هم خیالتون راحت باشه ... ما از لنزهای پرایم (لنزهای با فاصله کانونی ثابت ) تا بیشترین نور رو به سنسور دوربین برسونیم و عمق میدان کمتری داشته باشیم.
​​​​​​​
از نظر نور و ادوات شکل دهنده نور ، میکروفون و تجهیزات حرکتی و گیمبال هم همه چیز در استودیو هست.​​​​​​​​​​​​​​

تجهیزات مورد استفاده ما

این بزرگترین نقطه قوت ماست.
​​​​​​​
ما دو استودیو با مساحت 50 و 80 متر داریم درست در غرب تهران ( داخل شهر) به علاوه یک دفتر 130 متری که به زیبایی دیزاین شده.
​​​​​​​
برای دیدن استودیوهای ما به پیجمون سر بزنید.​​​​​​​

محیط ما

بذارید به حساب ضعف ما در کامپوزیتینگ یا هر چیزی ، ما یک دکور ساده رو به دکور شانز الیزه که در پرده سبز ایجاد شده باشه ترجیح میدیم !

وقتی میشه همون وقتی که تو تدوین گذاشت رو برای پیاده سازی دکور استفاده کرد ، ما ترجیح میدیم مشغول برش فوم برد و زدن کاغذ دیواری باشیم تا استفاده از keylight 2.0  !
​​​​​​​
حضور یکی از اجرا کننده های دکور نمایشگاهی که سابقه اجرای دکور های محیط های بزرگ تو زیر 3 روز  رو داره به ما امکان میده تا با اطمینان به شما بگیم این کار رو برای شما در کمترین زمان و هزینه انجام میدیم.​​​​​​​

اجرای دکور اختصاصی