احتمالا شما همین الان یک پیج دارید.

در گام اول ما همین صفحه شما رو برایتان تحلیل می کنیم :

تحلیل اولیه ما شامل یک آنالیز ساده از اعداد صفحه شماست ؛ مواردی مثل : درصد تعامل ، میانگین تعامل نسبت به هر پست ، بهترین پستها و ... که البته سرویس های بسیاری وجود دارند که این خدمات را به شما ارائه می دهند.
در گام بعدی ما این تحلیل ها را  در یک زمینه خاص بررسی می کنیم. این اعداد بدون در نظر گرفتن زمینه فعالیت شما یک سری عدد بی معنی اند.

برای مثال اگر شما به ازای 3000 دنبال کننده 100 کامنت دریافت میکنید و در زمینه آموزش سوشیال مدیا مارکتینگ فعالیت میکنید این عدد عدد قابل قبولی است اما اگر در زمینه املاک فعالیت می کنید و همین تعداد کامنت دارید این عدد فوق العاده است!

نکته ای که مهم است این است که ما در زمینه سوشیال مدیا مارکتینگ و آموزش تولید محتوا فعال نیستیم که با گذاشتن کامنت برای همکارانمان رشد کرده باشیم ! ما در زمینه های مختلف صفحات کوچک را مدیریت کرده ایم و ممکن است گاهی به این نتیجه برسیم که شما باید فالوور فیک بزنید و به تعامل اهمیتی ندهید از همین رو :

ما پیج شما رو توسط متخصص گرافیک ، بازاریابی ، کارگردانی ، بازیگری و ... که در تیم داریم و توسط گروهی از افراد غیر متخصص در این حوزه ها تحلیل میکنیم و به شما ارائه می دهیم. آدمهایی که ممکن است مخاطب شما باشند. از این رو همه این افراد در یک پرسشنامه به سوالاتی در خصوص صفحه شما پاسخ می دهند . پرسشنامه ای که اختصاصا برای شما و در خصوص موضوع صفحه شما طراحی شده است.
​​​​​​​
چیزی که ما فهمیدیم این است که همه مثل عزیزانی که به شما آموزش تولید محتوا می دهند فکر نمی کنند و چه بسیارند آدمهایی که متفاوت از این عزیزان فروشنده پکیج موفقیت ! به مسائل نگاه میکنند.
​​​​​​​
برای مشاهده نمونه تحلیل مقدماتی اینجا کلیک کنید ​​​​​​​

تحلیل مقدماتی و آنالیز اولیه ​​​​​​​

دو احتمال ساده وجود دارد :

یا ما با حوزه شما آشنایی داریم
یا کاملا بیگانه ایم

در هر صورت با همکاری خودتان بهترین مواردی که در زمینه کاری شما چه در داخل چه در خارج تولید محتوا می کنند پیدا کرده و بررسی می کنیم.

این به معنی تقلید محض ما از این کانالها نیست اما آشنایی ما با این فضاها به ما کمک میکنه تا بتوانیم بهترین ایده ها رو به شما بدیم.

برای مشاهده نمونه تحلیل حوزه کاری اینجا را کلیک کنید.

آنالیز حوزه شما و نمونه های مشابه (عمدتا خارجی)

حالا که ما با شما آشنا شدیم و تحقیقات مقدماتیمون رو انجام دادیم نوبت به یک جلسه مهم میرسه :

جلسه طوفان فکری یا brainstorming

در همین جلسه است که ما به شما یک مختصر از آینده پیجتون ارائه می دیم ، ایده های مختلف و مخصوص صفحه شما رو بررسی میکنیم ، در خصوص برنامه ریزی انتشار محتوا صحبت می کنیم ، کانالهای تبلیغاتی رو در نظر می گیریم و ... 

از همه مهمتر آینده ای که براتون میبینیم رو ترسیم می کنیم.

Brainstorming / طوفان فکری

این مهمترین سند کاری ماست و شاید همان تفاوتی باشد که ما در سیف استودیو دنبالش بودیم :

این فایل PDF شاید یک فایل معمولی باشد اما شامل مواردی است که همه چیز را روشن می کند :

از پاسخ به چراها و چگونه ها تا ایده های مهمی که هم ما و هم احتمالا شما را هیجان زده می کند هم شمایلی از آنچه قرار است با هم خلق کنیم.

برای دریافت نمونه PDF آینده پیج اینجا کلیک کنید. ​​​​​​​

PDF دورنمای صفحه