طبیعتا می تونید یک ویدئو رو تقریبا با هر نسبت طول و عرضی در یک شبکه اجتماعی منتشر کنید ، اما هر شبکه اجتماعی با توجه به فرم و هدفی که دنبال می کنه ، یک ساختار شکلی مشخصی داره ؛
مثلا اینستاگرام عمودیه و ویدئوها جز در مورد IGTV  امکان پخش به صورت تمام صفحه و نسبت رایج 16 به 9 رو ندارن .

البته ما رو هر ویدئو اگر شما بخواید هر دو خروجی رو بهتون میدیم و طبعا شما جز عمودی و افقی حالت دیگه ای مد نظرتون نیست و میتونین تو هر شبکه اجتماعی یا سایت یا پلتفرمی منتشرش کنین.

این خدمت به صورت رایگان توسط ما انجام میشه و جز در مواردی که براتون موشن دیزاین زده شده باشه ، هیچ هزینه ی اضافی نداره.

خروجی همزمان یوتیوب و اینستا ​​​​​​​

کیه که اهمیت استوری رو ندونه !؟

البته استوری علاوه بر اینکه از نظر فرم و اندازه با ویدئوهای عادی متفاوته ، با توجه به محدودیت زمانی و از اون مهمتر ،  به دلیل اینکه میشه با کمترین زحمت ردش کرد ، باید برخورد متفاوتی باهاش کرد .

از طرف دیگه خیلی ها یک فرم گرافیکی پیش فرض رو برای استوری هاشون انتخاب می کنن و یک متن ساده که می تونه به راحتی قابل خوندن باشه ، تبدیل میکنن به یک موشن گرافیک طولانی عذاب آور !

اما ما برای هر پست جداگانه از دل همون محتوا یک تیزر استوری در میاریم که میشه به عنوان یک پیش نمایش محتوا ازش استفاده کرد.
​​​​​​​
البته توصیه ما اینه که جداگانه این تیزر ضبط بشه .

تیزر استوری​​​​​​​

زیبایی موشن دیزاین در محتواهای ایرانی مغفول مونده ... باور کنین موشن دیزاین فقط استفاده از یک کاراکتر کارتونی برای تیزر  معرفی خدمات یک شرکت در یک فضای رنگی نیست !

پروسه بسیار هنری ، خلاقانه و صد البته کاربردیه که باید اول طراحی بشه و بعد از تایید شما ، اجرا بشه.

لازمه بدونین یکی از مواردی هزینه ساخت یک ویدئو رو زیاد می کنه مو شن دیزاینه. البته تاثیرش رو هم چند برابر می کنه .

ما موشن دیزاین رو به روش مخصوص خودمون اجرا می کنیم و جالبه بدونین بیش از 80 درصد تحقیق و توسعه ما قبل از آغاز کارمون در تله بوک و سیف استودیو صرف تلاش برای مهندسی و درک معکوس نمونه های موفق موشن دیزاین در جهان شده !

موشن گرافیک​​​​​​​

استفاده از دوربین های سینمایی و دکور هیییییییچ فایده ای نداره اگر شما رنگ ویدئو رو اصلاح و درجه بندی نکنید.

ما برای هر کدوم از مشتریانمون یک فضای رنگی خاص دیزاین می کنیم تا هم منحصر به فرد باشه و هم زمان و در نتیجه هزینه رو کاهش بده.

برای اصلاح رنگ ما از نرم افزار تخصصی داوینچی ریزالو استفاده می کنیم که شرکت تولید کننده اش با تولید کننده دوربینمون یکیه و بهترین عملکرد رو از تصاویر دوربین ما ، بهمون ارائه میده.

اصلاح رنگ تخصصی​​​​​​​